İlham Əliyev və birinci xanım Mehriban Əliyeva Şükürbəyli kəndində fərdi evlərdə yaradılmış şəraitlə tanış olublar
09.05.2026
Mayın 9-da Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyev və birinci xanım Mehriban Əliyeva Şükürbəyli kəndində inşa edilmiş fərdi evlərdə yaradılmış şəraitlə tanış olublar. Dövlətimizin başçısına və birinci xanıma kənddə görülmüş işlər barədə məlumat verildi.
Şükürbəyli kəndində sakinlər üçün inşa edilmiş evlərin  həyətyanı sahəsində və yollarda yerə döşənilmiş daşlar Vibrostone zavodunun istehsal etdiyi vibropress döşəmə daşlardır.

Ilham Aliyev and First Lady Mehriban Aliyeva viewed facilities established in private houses in Shukurbeyli village
09.05.2026
On May 9, President of the Republic of Azerbaijan Ilham Aliyev and First Lady Mehriban Aliyeva viewed the facilities established in the private houses built in Shukurbeyli village. The head of state and the First Lady were briefed on developments in the village.
The stones laid on the ground in the courtyards of the houses built for the residents of Shukurbeyli village and on the roads are vibropress floor stones produced by the Vibrostone plant.