İlham Əliyev və birinci xanım Mehriban Əliyeva Şükürbəyli kəndində fərdi evlərdə yaradılmış şəraitlə tanış olublar
09.05.2026
Mayın 9-da Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyev və birinci xanım Mehriban Əliyeva Şükürbəyli kəndində inşa edilmiş fərdi evlərdə yaradılmış şəraitlə tanış olublar. Dövlətimizin başçısına və birinci xanıma kənddə görülmüş işlər barədə məlumat verildi.
Şükürbəyli kəndində sakinlər üçün inşa edilmiş evlərin  həyətyanı sahəsində və yollarda yerə döşənilmiş daşlar Vibrostone zavodunun istehsal etdiyi vibropress döşəmə daşlardır.

Ильхам Алиев и первая леди Мехрибан Алиева ознакомились с условиями, созданными в частных домах в селе Шукюрбейли
09.05.2026
9 мая Президент Азербайджанской Республики Ильхам Алиев и первая леди Мехрибан Алиева ознакомились с условиями, созданными в частных домах, построенных в селе Шукюрбейли. Глава государства и первая леди были проинформированы о работе, проделанной в селе.
Камни, уложенные на землю во дворах домов, построенных для жителей села Шукурбейли, и на дорогах, представляют собой вибропрессованные напольные камни производства завода «Вибростоун».